Tokarka

Tokarz-Frezer

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie: automatyki przemysłowej, remontów silników elektrycznych, instalacji elektrycznych, remontów transformatorów energetycznych, klimatyzacji i wentylacji, systemów Ex, badań i pomiarów. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.

Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

Tokarz-frezer

Miejsce pracy: Włocławek

Ogólny zakres obowiązków:

– obsługa tokarki i frezarki,

– przygotowywanie maszyn i narzędzi warsztatowych do pracy,

– dbanie o jakość wykonywanych elementów.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowe,
– umiejętność czytania rysunku technicznego,

– rzetelność i dokładność,

– umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia,

– możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

– pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

– atrakcyjne wynagrodzenie, system premii.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji do dnia 30.11.2019 roku podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres: rekrutacja@apex-elzar.pl

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

No Comments

Post A Comment