Członkowie zarządu

APEX-ELZAR SP. Z O.O.

Świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsługi technicznej w obszarze automatyki i elektrosystemów. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem czego dowodem jest zaufanie i wieloletnia współpraca m.in. z ANWIL S.A. Wykonujemy prace na terenie kraju jak i za granicą.

Przedsiębiorstwo APEX–ELZAR powstało w 2000 roku z połączenia dwóch firm APEX–SERVICE Sp. z o.o. oraz P.P.H.U. ELZAR Sp. z o. o. utworzonych w wyniku procesu restrukturyzacji Zakładów Azotowych Włocławek w 1993 roku. Jesteśmy dziś partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce.

Firma jest zarządzana zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania wg. norm:

Firma z systemem zarządzania certyfikowanym przez PAJ CERT ISO 9001ISO 14001PN-N-18001

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie:

zaawansowane programowe narzędzia wspomagające projektowanie, badania termowizyjne, metodę SPM przy diagnostyce łożysk tocznych oraz systemy automatyki oparte na sterownikach swobodnie programowalnych.

Naszymi głównymi atutami są doświadczenie w branży automatyki
i elektrosystemów, profesjonalna kadra oraz zaawansowany potencjał techniczny. Jakość wykonywanych przez nas usług ma istotny wpływ na prawidłowość i bezpieczeństwo pracy procesu produkcyjnego oraz jego efektywności.

Współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń dla branż takich jak przemysłowe instalacje elektryczne, automatyka i analityka przemysłowa, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych rozwiązań.

Od 27 V 2013 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma  udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. W październiku 2015 r. do dotychczasowych nagród i wyróżnień dołączyliśmy dyplom prestiżowego rankingu Skrzydła Biznesu w kategorii firm małych dla województwa kujawsko-pomorskiego.

16

Obsługiwanych Instalacji

150

Klientów w ciągu roku

235

Zrealizowanych projektów

865

Dni bez wypadku w pracy