Serwisant / Monter urządzeń wentylacji i klimatyzacji

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie: automatyka przemysłowa, remonty silników elektrycznych, instalacje elektryczne, remonty transformatorów energetycznych, klimatyzacja i wentylacja, ciepłownictwo, energetyka wiatrowa, systemy Ex, badania i pomiary. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem. Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy ze światowymi dostawcami urządzeń dla branż takich jak przemysłowe instalacje elektryczne, automatyka i analityka przemysłowa, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

APEX-ELZAR Spółka z o.o. mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

Serwisanta / Montera urządzeń wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Włocławek

OPIS STANOWISKA :

– Serwis / montaż urządzeń wentylacji i klimatyzacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych.

 

WYMAGANIA:

– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie (preferowany kierunek: automatyk , elektryk lub pokrewne),

– sumienność,

– dobra organizacja pracy,

– mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

– stabilne warunki zatrudnienia,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,

– pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji do dnia 31.03.2020 roku podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres:

rekrutacja@apex-elzar.pl

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

No Comments

Post A Comment